מצאתם נכס לרכישה או למכירה? אנו נותנים לכם ליווי מלא! ייעוץ, משא ומתן, בדיקת מסמכים, לקיחת משכנתא חדשה או מיחזור המשכנתא הקיימת, איתור עורך דין מתאים בשבילכם, שיפוץ הנכס במידת הצורך בהתאם לתקציב שלכם. כל השרותים תחת קורת גג אחת. הניסיון שלנו זה ההצלחה שלכם! צלצלו בשעות העבודה: 050-5808031

נדל”ן בבית שמש – איך למצוא את הבית המושלם?

אם החלטתם לקנות בית בבית שמש, חברות נדל”ן בבית שמש יוכלו לעזור לכם למצוא את הבית המושלם. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגדיר את הצרכים שלכם וכך לזרז את התהליך.
רכישת בית היא ללא ספק הרכישה היקרה ביותר שרובנו נבצע במהלך החיים. היות ומדובר ברכישה חשובה כל כך שתשפיע על החיים שלנו, והיות והסכומים הנדרשים לרכישה הם גדולים מאוד, צריך לעשות את הבחירה הנכונה.

בית בבית שמש

אם החלטתם לעבור לגור בבית שמש או אם אתם חיים שם כל חייכם ועכשיו אתם רוצים לקנות בית שיהיה בבעלותכם, החיפוש אחר הבית המושלם יכול להיות ארוך ומייגע מאוד. בעזרת חברות נדל”ן בבית שמש החיפוש אחר הבית אותו תרכשו לבסוף יתנהל בצורה נוחה יותר, כיוון שהחיפוש ברובו יתבצע על ידי המתווכים.
אבל אתם עדיין חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך, כיוון שאתם אלו שיצטרכו בסופו של דבר לגור בבית. היות וכך, כדי שחברות הנדל”ן יצליחו לעשות את החיפוש אחר בתים פוטנציאליים ביתר יעילות, אתם צריכים לומר להם את הדרישות שלכם. בית שמש אומנם עיר קטנה יחסית, אך בכל זאת יש בה היצע נדל”ן גדול במיוחד. אם לא תדעו מה אתם צריכים ומה אתם רוצים, התהליך יימשך זמן רב מהרצוי. אם אתם יודעים מהו בית החלומות שלכם, תוכלו לזרז את התהליך ולמצוא אותו מהר יותר.

מהם הדברים החשובים ביותר?

לחברות נדל”ן בבית שמש יש מאגר גדול של בתים שאפשר ללכת ולראות. אך כאמור, החיפוש ייעשה בצורה הרבה יותר טובה והוא גם יהיה מהיר יותר אם תדעו מה אתם צריכים ומה אתם רוצים. בנוסף, עליכם להגדיר לעצמכם את הדברים שעליהם תהיו מוכנים להתפשר ואלו תתפשרו עליהם.
הדבר החשוב ביותר הוא הגודל של הבית ומספר החדרים שיש בו. אם אתם משפחה עם 5 נפשות, הבית הטוב ביותר עבורכם יהיה בית של מפלס אחד (יותר נוח עם ילדים ונוח לשנים מאוחרות יותר כשתזדקנו) עם 120 מ”ר, ורצוי שלכל אחד מהילדים יהיה חדר משלו. אם התקציב לא מאפשר זאת, יש לכם שתי אפשרויות: האפשרות הראשונה היא לקחת בית עם מספר חדרים קטן יותר, מה שאומר שהילדים יצטרכו לחלוק חדר. אפשרות שנייה היא לקחת בית קטן יותר עם 4 חדרי שינה, כך שיש חדר לכל ילד וחדר גם לכם כמובן.
דבר חשוב נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא השכונה שבה הבית נמצא והאם היא מתאימה לאורח החיים שלכם. כדי לתת לילדים את הטוב ביותר רצוי למקד את החיפוש באזורים הטובים ביותר של העיר.
ולסיום, חשוב לקחת בחשבון את המחיר של הדירה ואפשרויות הרכישה- מה גובה המשכנתא שאפשר לקחת? האם אפשר יהיה לעמוד בהחזרים החודשיים והאם זה שווה את המחיר של הבית המושלם?