מצאתם נכס לרכישה או למכירה? אנו נותנים לכם ליווי מלא! ייעוץ, משא ומתן, בדיקת מסמכים, לקיחת משכנתא חדשה או מיחזור המשכנתא הקיימת, איתור עורך דין מתאים בשבילכם, שיפוץ הנכס במידת הצורך בהתאם לתקציב שלכם. כל השרותים תחת קורת גג אחת. הניסיון שלנו זה ההצלחה שלכם! צלצלו בשעות העבודה: 050-5808031

נדל”ן בית שמש – אודות

משרד התיווך שלנו נפתח לראשונה בשנת 1993 בבית שמש. אז העיר היתה קטנת מימדים והמון שכונות שישנן כיום לא היו קיימות כלל. בית שמש היתה מחולקת לשני חלקים – בית שמש הישנה (מרכז העיר ואזור השוק) וגבעת שרת (השכונה התחתית של בית שמש). לגבעת שרת כבר אז היתה יציאה עצמאית מהעיר כך שלא היה צורך לעבור את כל העיר כדי לצאת לכיוון ירושלים, תל אביב, אשדוד ומקומות אחרים. עם הזמן נבנתה שכונת מגדל המים שחיברה את שני חלקי העיר. כעבור מספר שנים נבנתה רמת בית שמש הנמצאת במרחק מה מהעיר. מאוחר יותר הלכה והתרחבה רמת בית שמש לכיוון ירושלים מצד כביש המנהרות.

קצת רקע על העיר

בשנת 1993 היו בבית שמש שני קווי אגד בלבד. האחד לירושלים והשני לתל אביב. שני הקוים היו עוברים את כל העיר וכך למעשה שימשו גם לקווים פנימיים בתוך העיר. כיום ישנם בעיר הרבה מאוד קווי אגד וסופרבוס הן בתוך העיר והן מחוצה לה. כמו כן יש מוניות שרות וכך גם תחנת רכבת מכובדת המאפשרת למעשה להגיע לכל חלקי הארץ מבלי לעמוד בפקקים. במתחם הרכבת ובצמוד אליו ישנה חניה גדולה וחופשית המאפשרת לחנות את הרכב ללא שום מיגבלות לכל תקופת זמן. עם השנים העיר כאמור גדלה ונבנו בה מרכזי קניות מהמכובדים במדינה. בצמוד לרכבת בכניסה הראשית לעיר נבנה מתחם ביג המכיל מספר רב של  מותגים מהמובילים במדינה. במתחם חניה גדולה ורחבה הניתנת לגמרי בחינם לתושבי העיר. כמו כן נבנו מרכזי קניות בכל שכונה: במגדל המים, בגבעת שרת , במרכז העיר ואין ספור מרכזי קניות מכל הסוגים ברמת בית שמש.

מחפשים דירות למכירה בתל אביב?

עסקים בבית שמש

עם הזמן הבינו אנשי עסקים רבים את הפוטנציאל של העיר והקימו או העבירו את המפעלים שלהם לאזורי התעשיה של בית שמש. כך נוצרו מקומות עבודה רבים לתושבי העיר. כיום יש מספר אזורי תעשיה גדולים מאוד עם הרבה דרישה לעובדים בכל הרמות (מהפועל הפשוט ועד למהנדסים בכירים ומנכ”לים של חברות)  והיד עוד נטויה.

בתחומי העיר ובצמוד לה פארקים רבים של קק”ל הכוללים שולחנות ומקומות ישיבה, פחי אשפה וברזי מים המאפשרים בילוי משפחתי.

תושבי העיר הם בעיקר מהמעמד הבינוני ומאלה. בעיר מתגוררים בשלום קבוצות שונות כמו אנשים דתיים, חרדיים, אמריקאים, צרפתים ודוברי רוסית. לחרדיים שכונות נפרדות ברמת בית שמש ובחזון איש (שכונות הסגורות לכניסה עם רכב בשבת) והם גם מתגוררים בשלום בשכונות השונות בעיר.

בנכסים בעיר מתחילים בדרך כלל מ3 חדרים ומעלה. ישנם בתים ישנים מאוד (הם הולכים ונעלמים עם הזמן הודות לבניה חדשה במקומם), ישנם בניינים בני 20 עד 30 שנים, ישנם בניינים חדשים לגמרי וישנם בתים פרטיים עם גינות בגודל שונה. ריבוי סוגי הנכסים בעיר מאפשר לרוכש או השוכר לבחור לפי יכולתו הכלכלית את הנכס אותו הוא יכול להרשות לעצמו.

לסיכום:

כיום ניתן להנות מרמת חיים גבוהה ושקטה בית שמש ולצאת להתפרנס במקומות כמו תל אביב, ירושלים וכל המקומות שביניהם (או להשאר לעבוד בתוך בית שמש עצמה) מחד ומבלי לשלם סכומי ארנונה גבוהים בערים הגדולות ולהנות מרמת מחירים נמוכה מאידך.

רוצים לרכוש או לשכור דירה או בית פרטי בבית שמש במחיר של חדר בירושלים או תל אביב? חייגו עכשיו: 050-5808031 ונתאם פגישה!

יש לכם נכס להשכרה או למכירה? דברו איתנו ואיש נדל”ן מקצועי ומדופלם עם עשרות שנות מוניתין ועבודה בעיר יגיע אליכם!

חוק מתווכי הנדל”ן בישראל מחייב רישין (License ) מתווך בתוקף הניתן על ידי משרד המשפטים למתווכים העומדים בקריטריונים -בדיוק כמו לסוכני ביטוח או רופאים. את הרשיון יש לחדש אחת לשנה! כדי למנוע מצב לא נעים ולדעת שהסוכן שהגיע אליכם מוסמך לפי דרישות החוק – דרשו בתחילה לראות רשיון בתוקף ושיהיה בהצלחה.